У Павлограді гостюють школярі із Мар’їнки. Більше 20 дітей із двох шкіл Мар’їнки , Донецької області сьогодні приїхали до Павлограда.

Волонтери ГО «Сила добра» («Шалені білявки») зустріли гостей ще на під’зді до міста.

Далі учнів уже чекали у Павлоградському міськвиконкомі. Біля будівлі міськвиконкомі їх зустрів «Матвій Хижняк», міський голова та його заступники.

 

Ближче знайомство та спілкування пройшло у залі засідань. Там на дітей та їх викладачів чекали подарунки, солодощі та фото на пам’ять.

Волонтери подарували гостям державні прапори зі своїми автографами.

Викладачі Мар’їнки у свою чергу вручили міському голові подяку за допомогу.


Це були лише перші подарунки дітям Мар’їнки. Далі вони направились у ЗОШ №9 Павлограда. Там на них чекав смачний обід, спілкування із однолітками, квест, сюрпризи та подарунки.


Як розповіла директор школи Аліса Рябова, до зустрічі гостей вони готувались завчасно. Кожен клас готував індивідуальний подарунок для кожного мар’їнського школяра, враховуючи стать та вік.

У Павлограді школярі із Мар’їнки пробудуть два дні. Сьогодні на них іще чекають сюрпризи від Палацу творчості та вечір відпочинку у ТУ «Гулівер». Ночуватимуть діти у спальному корпусі ЗШ №18. А завтра на гостей чекає мандрівка у світ дитячих захоплень у Центрі позашкільної роботи та знайомство із кінологічним клубом «Антарес».

До речі

Як з’ясуавлось міський голова Мар’їнки теж має стосунок до Павлограда. У свій час він служив у військовій частині нашого міста.

Юридические услуги