У приватному секторі Павлограда презентували відремонтовану колонку води та упорядковану навколо неї територію з дитячим майданчиком.

Проект реалізований в рамках конкурсу міні-грантів ДТЕК «Місто своїми руками» 2016 року.

Постійна і безперебійна робота колонки на упорядкованій місцевості була давньою мрією жителів будинків, розташованих в районі пустирища на розі вулиць Горького і Повстання. Централізоване водопостачання по вулиці Повстання відсутнє. Тому людям доводиться користуватися колонками. Тепер в робочому стані разом з відремонтованою п'ять колонок.

Ініціативні мешканці провели 14 суботників по наведенню чистоти і порядку, підготували майданчик, виконали ремонтні та демонтажні роботи, придбали відеокамери. Їх власний внесок склав більше 30 тис. грн.

З фонду конкурсу «Місто своїми руками» виділено майже 30 тис. грн. За ці кошти придбано будівельні матеріали, тротуарна плитка, лавочки, парковка для велосипедистів, бруси, фонтан, турнік і пісочниця. За кошти Павлоградського міського бюджету заасфальтована прилегла частина дороги біля колонки.

Традиційно до реалізації проекту приєднався благодійний фонд «Сприяння соціально-економічному розвитку Західного Донбасу», виділивши 7 тис. грн на придбання фарби та розпис стіни трансформаторної підстанції. Свій внесок зробив і депутат Дніпропетровської обласної ради Сергій Воронін – за більш ніж 6 тис. грн придбані гойдалки і лавки.

В цілому на ремонт колонки з питною водою і встановлення дитячого майданчика було витрачено понад 73 тис. грн.
Загальний фонд конкурсу «Місто своїми руками» від ДТЕК в 2016 році в Павлограді становив 490 тис. грн. Це втілення в життя 20 проектів-переможців при поданих 47 заявках.

Юридические услуги