Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від НКРЕКУ переглянути рішення про збільшення плати за газ для населення після введення абонплати.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє про неприпустимість збільшення плати за газ для населення після введення абонплати і вимагає від Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), переглянути відповідне рішення

«Вчора я пообіцяв розібратися з абонплатою за газ, провести ретельні розрахунки і подивитися, як це вплине на оплату за газ для кожного українського громадянина. Тільки що я завершив нараду з цього приводу. Збільшення дійсно є і становить в середньому в розрахунках від 1,3 до 3 разів, особливо це стосується тих, хто живе в багатоквартирних будинках », – написав глава уряду на сторінці в Фейсбуці в суботу.

За його словами, це неприпустимо.

«Ні я, ні уряд це категорично не підтримуємо. Я тільки що розмовляв з представником комісії, яка встановила цю абонплату з 1 квітня. Хоча Національна комісія з енергетики і не підпорядковується уряду і прем'єр-міністру, але я в понеділок направлю офіційне звернення. Вимагаю, щоб це рішення було переглянуто », – заявив В. Гройсман.