У січні цього року 42-річного Олексія п’ятеро бандитів викрали із його власного помешкання, тривалий час катували , ніч він провів у невідомій квартирі, а наступного дня повезли на цвинтар…

Викрадачі вимагали, аби чоловік зізнався у крадіжці, якої він не скоював.

У ніч на 23 грудня 2016 у одного із його поставщиків, теж павлоградця, сталась крадіжка підшипників та іншого технічного обладнання. Чоловік визначив для себе коло підозрюваних, вкотре потрапив і Олексій.

Йому були нанесені травми середньої важкості, наслідки від котрих він відчуває і зараз. Каже, що не може фізично себе навантажувати, перебуває на дієті. Хоча раніше займався спортом і міг піднімати великі вантажі.

Відразу за заявою потерпілого Павлоградським відділом поліції було відкрите кримінальне провадження за ст. 146 ч.1 ККУ (незаконне позбавлення волі або викрадення людини).
Олексія турбує той факт, що до цього часу фігуранти залишаються на волі і погрожують йому фізичною розправою та вимагають забрати заяву.

«Я стояв біля банкомату, коли до мене підійшов один із фігурантів цієї справи і сказав, що мовляв ходи і оглядайся і вимагав, аби я припинив цю справу. Передають через знайомих привіти від покійників, типу вони чекають мене там», – розповідає Олексій.

Каже, що хвилюється за своїх рідних. Тому доньку відправив жити до бабусі. На його думку поліція не надто активно розслідує цю справу.

«Думаю, що вони не достатньо активно розслідують цю справу. Чому до цього часу я отримую погрози, чому їх не взяли під варту. Замовник хвалиться, що у нього все куплено. А заяву я забирати не буду ні за які гроші. Мені уже 43 роки, пора уже жити по - нормальному. Ну сьогодні я візьму гроші, завтра ви і ми так і будемо жити», – розповідає потерпілий.

На даний час ми чекаємо на коментарі із цього приводу Павлоградського відділу поліції.