Сертифікат та звання ENERGY EXPERT Павлоград отримав за суттєві досягнення у сфері енергозбереження

Такий висновок зробили українські та міжнародні експерти й консультанти в галузі енергоефективності та сталого розвитку міст. Про це вони повідомили під час конференції «Зміни відбулися: Підвищення стандартів життя за допомогою енергоефективності у соціальній інфраструктурі»
Конференція пройшла у м. Дніпро.

У заході взяли участь міський голова Анатолій Вершина, керівники відділу з питань залучення інвестицій, реалізації проектів, регуляторної політики та відділу реконструкції, будівництва, енергозбереження, а також представники Мінрегіону, центральних та обласних виконавчих органів влади, Генерального консульства ФРН в Донецьку, науково-дослідних установ і громадських організацій міст-партнерів обох проектів, а також українські та міжнародні експерти й консультанти в галузі енергоефективності та сталого розвитку міст.

Учасники представили результати спільної роботи за проектами GIZ та презентували успішні напрацювання і здобутки.

Павлоград уже декілька років співпрацює з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ.

Результатом роботи є успішно реалізовані проекти, направлені на розвиток, покращення соціальної сфери міста та енергоефективність: реконструкція системи опалення з встановленням модульного теплового пункту в Павлоградському міському ліцеї. Так в Павлоградських загальноосвітніх школах № 1,9,11 були відремонтовані та облаштовані меблями тренінгові кабінети, проведений ремонт у шкільних санвузлах.

Так за результатами плідної співпраці, суттєвих досягнень в сфері енергозбереження громада міста Павлоград в особі міського голови отримала Сертифікат та здобула звання ENERGY EXPERT.

 

Юридические услуги