Фінальні змагання VIII Всеукраїнської Спартакіади серед видобувних і прохідницьких бригад підприємств вугільної промисловості України 4 квітня пройшли  в СК «Юність» (мікрорайон 18 вересня) у Павлограді.

Фінальний турнір проводився Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, ЦК Профспілки працівників вугільної промисловості та Центральною радою фізкультурно-спортивного товариства «Україна». Привітали спортсменів міський голова Анатолій Вершина, генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля Сергій Воронін, профспілкові лідери.

Привітали також учасників Спартакіади павлоградські черлідери.

Капітанам команд вручили каравай.

Участь в Спартакіаді брали 10 команд (132 спортсмени):
ДТЕК Павлоградвугілля,
ДП «Шахта Південнодонбаська №3»,
ДП «Первомайськвугілля»,
ВГРЗ №8 (Павлоград),
ВГРЗ №10 (Мирноград),
ДП «Селідоввугілля»,
Молодіжна рада ДТО ППВП,
ДТЕК Добропіллявугілля НПГ,
ДТЕК Добропіллявугілля ППВП,
ДП «Торецьквугілля».

Перед початком змагань капітани команд підняли державний прапор, всі присутні виконали Гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в зоні АТО.

«Такі заходи сприяють не тільки зміцненню дружби між людьми, підприємствами, містами, але і наближають нас до миру в Україні, – привітав шахтарів-спортсменів генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля Сергій Воронін.

Представники видобувних і прохідницьких бригад змагалися в гирьовому спорті, перетягуванні каната, плаванні, настільному тенісі, підтягуванні на перекладині, шахах.

За результатами спартакіади команди ДТЕК Павлоградвугілля зайняли перші місця у всіх видах змагань. Друге місце в загальному заліку посіли спортсмени Молодіжної ради ДТО ППВП.

Команди, що зайняли призові місця нагороджені кубками та дипломами. Переможцям і призерам змагань в особистій та командній першості вручили дипломи, медалі та цінні призи.

Юридические услуги