Громадське формування «Павлоградська Самооборона» вимагає увіковічними пам’ять загиблого в зоні АТО Олексія Руфимського.

Олексій (позивний «старий») загинув 6 березня під Авдіївкою від кулі снайпера. Він був бійцем Добровольчого Українського корпусу Правого Сектору.

Павлоградська Самооборона занепоєна тим, що до цього часу портрет загиблого павлоградця відсутній на пам’ятній дошці бійців АТО, а рідні не отримали грошової допомоги.

«Ми занепокоєні мовчазною позицією виконавчої влади Павлограда щодо загибелі добровольця. Ми вимагаємо від міського голови вжити всіх заходів для забезпечення належного вшанування пам’яті загиблого героя, а саме: увіковічнити нашого побратима на дошці пошани загиблим павлоградцям ; зробити все можливе, щоб була надана матеріальна допомога родичам загиблого , яка надається всім іншим родичам загиблих бійців», – зачитав звернення керівник ГФ «Павлоградська Самооброна » Сергій Тищенко.

Він також нагадав, що раніше депутати міської ради приймали рішення про прирівняння бійців добровольчих підрозділів до тих, що служать в офіційних військових частинах.