Всього в держбюджеті зафіксовано підвищення прожиткового мінімуму і мінімального розміру пенсій двічі протягом року – з 1 травня 2017 року та з 1 грудня 2017 року.

Вже 1 травня відбудеться перше підвищення прожиткового мінімуму і мінімального розміру пенсій, повідомляє ТСН.uа з посиланням на заяву віце-прем'єр-міністра Павла Розенка.
За його словами, прожитковий мінімум для непрацездатних осіб (мінімальна пенсія) від 1 травня складе 1312 гривень, а з 1 грудня – 1 373 грн.

«Тобто для 8 мільйонів пенсіонерів, розмір пенсійних виплат яких залежить від мінімальної пенсії, виросте мінімум на 10%. Це та мінімальна програма підвищення соціальних стандартів на цей рік, яка на сьогодні вже зафіксована », – додав Розенко.

На думку чиновників, пенсійна реформа повинна включати три критерії: справедливість, бездефіцитність Пенсійного фонду і підвищення пенсій.
Нова пенсійна реформа, за словами глави уряду, дозволять вже за 7 років повністю ліквідувати дефіцит бюджету Пенсійного фонду в 140 мільярдів гривень.