У хвойному лісі горіла лісова підстилка. 

Повідомлення про пожежу у хвойному лісі урочища «Павлоградські Піски» до служби порятунку «101» надійшло 6 квітня о 14:38 від керівника Павлоградського лісгоспу.
Повідомляє управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району.

На допомогу лісникам виїхало одне відділення 37 державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю особовим складом чергового караулу було встановлено, що горить лісова підстилка в хвойному лісі 69 кварталу урочища площею 0,5 га.

На гасіння цієї пожежі також було направлено додатково одне відділення 27 державної пожежно-рятувальної частини. Завдяки спільним діям, займання вдалося ліквідувати о 16:00 і не допустити збільшенню його площі та виникненню верхової пожежі. До ліквідації надзвичайної події було залучено 10 чоловік особового складу, 2 одиниці пожежно – рятувальної техніки та 6 чоловік і 3 одиниці техніки державного підприємства «Павлоградське лісове господарство».

«Шановні громадяни! Закликаю суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах! Не випалюйте суху траву поблизу лісових масивів! Також, необхідно розуміти, що для виникнення лісових пожеж достатньо необережно кинутого недопалка або сірника, необережного поводження з вогнем під час розведення багаття, що може призвести до непоправних наслідків. Будьте максимально відповідальними в цей пожежонебезпечний період!», – наголошує начальник управління із надзвичайних ситуацій Олександр Миславський.

Юридические услуги