Акція «Чисте місто» пройшла у с. Богинівка (колишня Брагинівка), Петропавлівського району

6 квітня співробітники ДТЕК ШУ Дніпровське разом із з жителями Богинівської сільської ради взяли участь в щорічній акції компаній СКМ і ДТЕК «Чисте місто». Під час суботника на території площею 1 га зібрали 6 тонн сміття, листя і сухих гілок. 

Шахтарі ШУ Дніпровське прибирали в центрі села Богинівка біля братської могили воїнам, що загинули в роки Другої світової війни. Небайдужі до навколишнього середовища люди білили дерева, бордюри, фарбували огорожі і «ніжки» ліхтарів, збирали осіннє листя, спилювали сухі гілки, висадили 16 туй та ялинок, придбаних за рахунок бюджету Богинівської сільської ради. 

«Багато хто цікавиться, чому ШУ Дніпровське прибирає на цей раз в Богинівці. Відповідь проста – тут живуть наші співробітники. І ми традиційно кожен раз прибираємо в різних селах і містах, тому що наші працівники живуть в 36-ти населених пунктах Петропавлівського і Павлоградського районів. Я глибоко переконаний, що особистий приклад – це кращий спосіб зробити своє селище або місто чистішим і облаштованим. Наше підприємство бере участь в акції «Чисте місто» в сьомий раз. За цей час ми зібрали 31 тонну сміття силами близько 450 волонтерів », – сказав директор ДТЕК ШУ Дніпровське Олександр Коваль.

«З ДТЕК наша сільська рада співпрацює ще з 2008 року. І щороку ми лише зміцнювали наше партнерство. Ми активні учасники конкурсу «Місто своїми руками», в рамках якого в селі Шевченкове з'явився дитячий майданчик. Богинівські школярі в 2013-2014 навчальному році стали одними з кращих в проекті «Енергоефективні школи». Нашим соціально-незахищеним жителям щорічно надходить вугілля для опалення будинків в осінньо-зимовий період. Перлиною співпраці, звичайно ж, в 2013 році стало будівництво водоводу в с. Богинівка. У селян тоді з'явилася можливість отримувати воду в кожен будинок. Тому я завжди радий, коли шахтарі приходить до нас на допомогу », – сказав голова Богинівської сільської ради Василь Сінгур.

У квітні на акцію «Чисте місто» вийдуть понад 3,5 тисячі волонтерів компанії ДТЕК в 26 населених пунктах. Разом зі співробітниками інших підприємств групи СКМ, ця цифра складе близько 11 тисяч осіб. Повідомляє прес-служба ДТЕК.

Юридические услуги