7 квітня 2017 року на селищі Краснопілля у Дніпрі близько 15:00 місцеві жителі виявили на опорі високовольтної лінії 150 кВ чоловіка без ознак життя.

Він завис на висоті 10 метрів. За даним фактом проводиться розслідування. Причини проникнення на енергооб'єкт поки не встановлені. На місці події працює комісія енергетиків, швидка медична допомога, поліція і ДСНС.
Повідомляє прес-служба ДТЕК.

ДТЕК Дніпрообленерго настійно вимагає від жителів Дніпропетровської області та всіх організацій дотримуватися правил охорони електричних мереж, правил електробезпеки та інструкції щодо доступу до електроустановок. В черговий раз їх недотримання, а, тим більше, порушення призводить до трагічних випадків. На стовпах електроліній і об'єктах компанії нанесені знаки, що попереджають про небезпеку, в електроустановках є гвинтові замки підвищеної складності, але це не зупиняє тих, хто намагається незаконно проникнути на територію енергооб'єктів.

Категорично забороняється залазити на опори ліній електропередачі, проникати в трансформаторні підстанції або в технічні підвали житлових будинків, де знаходяться дроти і комунікації, перебувати на території електроустановок, наближатися на неприпустиму відстань або торкатися предметами до струмопровідних частин, що знаходяться під напругою.

Якщо ви виявили зламані або відкриті двері трансформаторних підстанцій та розподільчих пунктів, пошкодження повітряних, кабельних ліній електропередачі, помітили спроби проникнення на територію електроустановок сторонніх осіб – не будьте байдужими! Негайно повідомляйте в контакт-центр ДТЕК Дніпрообленерго за номером 0800 500 444 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів на території України). Свою небайдужість ви можете уберегти від біди випадкового перехожого або дитину.