Депутати міської ради Павлограда не дозволили продати приміщення, що знаходиться у центральній частині міста між вулицями Горького та Шевченка.

Як ми уже повідомляли підприємець Георгій Маслєнніков орендує будівлю із 2015 року і тепер має бажання її викупити. Депутати погодились, що орендар, безумовно, має право на викуп цього приміщення.

Матеріал за темою: Цілком можливо, що в Павлограді з’явиться нова громадська їдальня

Проте не всі погодились із тим, що ціна продажу автоматично має бути зменшена на 25%, бо начебто орендар уже вклав у неї частину коштів. Депутати запропонували під час викупу враховувати суму затрат, які реально вклав підприємець у цю будівлю, а не зменшувати ціну на фіксований відсоток. Була пропозиція створити робочу комісію і документально оцінити затрати підприємця. Адже будівля у самісінькому центрі міста і бажаючих придбати її за дорожчу ціну знайшлося б чимало.

Під час пленарного засідання потрібна кількість голосів для продажу приміщення не набралась. Про що свідчить архів відеозапису пленарного засідання.


Проте, згідно із результатами поіменного голосування, що згодом були оприлюднені на офіційному сайті міськвиконкому, «за» продаж об’єкту проголосували 22 депутати. Тобто виходить, що будівлю таки продали? Депутати, що голосували «проти» вважають це фальсифікацією результатів голосування.
Фракція «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» у міській раді вимагає роз’яснень за даним питанням. Із відповідним депутатським запитом вони звернулись до секретаря міськради Євгена Аматова.