НКРЕКП скасувала своє рішення про впровадження абонентської плати за газ.

Зокрема, сьогодні на засіданні Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, скасувала своє рішення про введення абонентської плати за газ. Повідомляє Інтерфакс - Україна

 «Скасувати , провести додаткові консультації, забезпечити, щоб ні для одного українця не було підвищення згідно з цим рішенням», — сказав глава НКРЕКП Дмитро Вовк. 

Як повідомлялося, Нацкомісія з державного регулювання у сферах енергетики і компослуг затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання. 

Зокрема, кожен споживач щомісяця мав сплачувати за розподіл газу фіксовану суму, що залежить від максимальної пропускної спроможності його лічильника, незалежно від фактичних обсягів споживання. Водночас ціна закуповуваного абонентом газу вже не містить вартості транспортування і розподілу.

Про скасування рішення НКРЕ щодо абонплати за газ на пленарному засіданні виступили також і павлоградські депутати. Відповідне звернення направили до центральної влади.

Юридические услуги