У Першотравенську п'ятий рік поспіль акцію «Чисте місто» проводять співробітники однойменного шахтоуправління і ремонтно-механічного заводу.

За домовленістю з місцевою владою, працівники містоутворюючих підприємств очищають від скупченого за зиму сміття найскладніші ділянки міста. Цього року ШУ і РМЗ працювали на ділянках шосе при в'їзді в Першотравенськ.

На акцію «Чисте місто» вийшли близько 120 співробітників ДТЕК ШУ Першотравенське і 30 співробітників Першотравенського РМЗ. Вони очистили від сміття, сухих гілок і торішнього листя узбіччя на ширину 3 метри по обидві сторони шосе загальною протяжністю порядка 3 км. На цих же ділянках видалили сухостій і гущавину. При в'їзді в місто очистили від сміття старий пустир. Вивезли порядка 90 куб. м сміття.

«Наше шахтоуправління є для Першотравенська містоутворюючим підприємством, воно навіть носить ім'я міста, –
сказав Олександр Гусєв, директор ДТЕК ШУ Першотравенське. – Кому ж, як не нам, самим для себе, наводити тут порядок? Два рази на рік ми проводимо в Першотравенську масову акцію «Чисте місто». Радісно бачити, як від нашої роботи стають чистішими і перетворюються міські вулиці ».

Акцію «Чисте місто» провели понад 3,5 тисячі волонтерів компанії ДТЕК в 26 населених пунктах. Разом зі співробітниками інших підприємств групи СКМ, в акції взяли участь 11 тисяч осіб.

Юридические услуги