Над цим питанням активно думають міська влада та громадські організації, що об’єднують бійців АТО і волонтерів.

Поки що зійшлись на площах колишньої будівлі управління житлово-комунального господарства , що по вул. Шевченка у Павлограді .
10 квітня оглянути будівлю та вирішити питання із її ремонтом, правовим статусом прийшов міський голова, його заступники, начальники відділів, представники громадських організацій.

Як варіант було запропоновано передати такий заклад на баланс центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У цьому випадку за бюджетний кошт можна буде фінансувати ремонт приміщення , комунальні послуги та виділити ставки для соціальних працівників.

Пропонується також розмістити під одним дахом і громадські організації, що об’єднують воїнів АТО, волонтерів.

Остаточного рішення поки що не прийняли. Домовились подумати, запросити начальника фінансового управління, земельного відділу і зустрітись у четвер.

За повідомленням керівника ГО «Павлоградський легіон» Євгена Новікова у Павлограді офіційний статус учасника бойових дій в зоні АТО мають 763 чоловіки, 300 – неофіційний, ще стільки ж перебувають в зоні АТО. Плюс іще члени їх родин. Це близько 3 тис чоловік, котрі потенційно потребують психологічної підтримки.

Читайте також: «Павлоградський легіон» планує створити у Павлограді Центр допомоги бійцям АТО