Мешканці селища 40 років Жовтня просять змінити рух маршруту №13

Відповідну пропозицію озвучив мешканець селища під час засідання Громадської Ради. Зміни у русі автобуса він мотивує тим, що чимало мешканців вул. Західно-Донбаська відчувають незручності, коли потрібно добиратись до МСЧ №7. Доводиться пішком долати шлях довжиною близько 3 км .

«Такі зміни вкрай необхідні . Пропонується, щоб 13-й автобус доходив до Ливмаша по Іскрівській, висаджував людей , котрим потрібно в амбулаторію №5. Далі зупинка на ПМЗ і на Орбіті, і потім знову по Дніпровській, Комарова, бо перенесли флюорографію у 7 лікарню і доводиться добиратись пішком із Західно-Донбаської . Люди уже в похилому віці ходять пішком», – говорить павлоградець Микола Кисіль.

Транспортний відділ Павлоградського міськвиконкому та перевізник 13-го маршруту кажуть, що внести зміни у рух маршруту 13 вкрай складно і майже неможливо, проте обіцяли прийняти до відома.

«Потрібно додатковий експериментальний маршрут, аби зрозуміти пасажиропотік.  В години пік і так є проблеми із тим, щоб доїхати до роботи і узгоджувати із маршрутами, які перетинаються. Ми приймемо до відома», – кажуть у транспортному відділі.

Перевізник категорично заперечує будь-які зміни у маршруті.

«Аби змінити паспорт маршруту потрібно чимало різних узгоджень і коштів.  Там немає такого великого пасажиропотоку. Там іде перший і восьмий. Для цього потрібно додавати ще автобуси і оголошувати новий тендер», – говорить представник перевізника.

Громадська Рада обіцяла передати це звернення до міської влади на розгляд.

Коментарі   

+1 # Андрон 12.04.2017, 11:32
Все можливо, але нема бажання бо на першому місці прибуток, а не зручність для людей. Навіть якщо для однієї людини, то маршрут повинен бути. Так заведено в цивілізованих країнах.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Юридические услуги