ремонт обладнання виконаний силами колективу

На шахті ім. Н. І. Сташкова ДТЕК ШУ Дніпровське державна комісія з оцінкою «відмінно» введено 5025 лаву. У підготовці нової лави застосовані інструменти системи безперервного вдосконалення «Новатор».

Новий очисний забій довжиною 225 м працюватиме з середньодобовим навантаженням близько 1,5 тонн вугілля. Відпрацьовувати лаву довірено колективу дільниці з видобутку вугілля №2 на чолі з начальником Дмитром Березою та бригадиром гроз Андрієм Костромським.

Завдяки злагодженій роботі всіх ланок виробничого ланцюжка, забій якісно підготовлений до роботи і повністю відповідає вимогам промислової безпеки. Нова лава оснащена очисним комбайн УКДОМ 200/400, комплексом КД-80, скребковим конвеєром СП 251. Все видобувне обладнання було відремонтовано і підготовлено в умовах шахтних майстерень сил фахівців ділянки по ремонту забійного обладнання та дільниці №2.

«Нова лава – стабільний заробіток для шахтарів. Наші співробітники активно працюють в рамках системи безперервного вдосконалення «Новатор», яка розрахована на підвищення ефективності всіх виробничих процесів. Завдяки цій системі спільно з інженерно-технічними працівниками підприємства забезпечили безразривний перехід з попередньої 631 лави в нову 5025 біс. В ході підготовки нової лави було реалізовано 15 новаторських ідей, спрямованих на скорочення витрат, зниження трудомісткості і безпеки виконання робіт. В цілому з початку року за 1 квартал шахтарі ШУ Дніпровське подали 311 ідей, з яких 218 вже впроваджені в життя », – зазначив директор ДТЕК ШУ Дніпровське Олександр Коваль.

Сьогодні в ДТЕК ШУ Дніпровське працює п'ять видобувних дільниці. У 2017-му році планується ввести в експлуатацію вісім нових лав замість відпрацьованих.

Юридические услуги