Всі вони перебувають на обліку в службі у справах дітей Павлоградського міськвиконкому.

За повідомленням начальника служба Надії Данильченко умови проживання дітей в таких сім’ях постійно контролюються. Адже соціальні служби зараз націлені на те, аби не вилучати дитину із сім’ї, а допомогти батькам виправитись.

«Згідно розроблених та затверджених графіків в місті проводяться спільні сплановані рейдові заходи з різних напрямків роботи, в тому числі і вечірні. У 2017 році спеціалістами служби у справах дітей організовано проведення 23 рейдів, в тому числі «Діти вулиці». Під час рейдів обстежені житлово-побутові умови проживання понад 260 дітей», – розповіла Надія Данильченко.

В ході проведення рейдових заходів працівниками поліції складено:

  •  10 адміністративних протоколів на неповнолітніх та їх батьків за куріння у заборонених місцях;
  •  2 адміністративних протоколи за розпивання неповнолітніми алкогольних напоїв у заборонених законом місцях та появі у громадських місцях у п'яному вигляді;
  •  2 адміністративних протоколи за продаж неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Всі неповнолітні правопорушники разом з батьками були заслухані на спільній робочій нараді за участю спеціалістів служби у справах дітей, працівників центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді, правоохоронних органів та навчальних закладів міста. Батькам винесено попередження за неналежне виконання батьківських обов’язків та зобов’язано посилити контроль за поведінкою та організацією вільного часу неповнолітніх дітей.

Довідково

На обліку в місті перебуває 150 дітей, які знаходяться в складних життєвих обставинах. Із них 141 дитина виховуються в сім’ях, де батьки ухиляються від виконання своїх обов’язків; 9 дітей зазнали жорстокого ставлення з боку дорослих.