Депутати від фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у міській раді звернулись із заявою до поліції із вимогою дати правову оцінку діям офіційних осіб міської ради.

Мова йде про останнє пленарне засідання, зокрема про питання щодо продажу будівлі у центральній частині міста між вулицями Шевченка та Горького.

Матеріал за темою: Відмовити не можна продавати

Під час пленарного засідання «за» продаж об’єкту проголосувала меншість депутатів (лише 15). Про це свідчить і відеозапис засідання.
Проте на офіційному сайті міської ради в розділі «поіменне голосування» з’явився документ, в якому зазначено, що «за» проголосували уже 22 депутати. Таким чином, рішення згідно цього документа прийнято.

«Відомості зазначені у вищезазначеному документі, розміщеному на офіційному сайті міської ради, не відповідають дійсним результатам голосування та спростовуються відповідним відеозаписом голосування пленарного засідання.
Прошу внести відомості до ЄРДР і розпочати розслідування викладених в ньому фактів та притягнути до кримінальної відповідальності офіційних осіб Павлоградської міської ради, винних у скоєнні злочинів, передбачених ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та 366 (службове підроблення) КК України», – йдеться у заяві депутатів.