У 2017 році в вузах Україні не буде набору на освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст».

Це пов'язано з тим, що Україна намагається створити можливості для визнання українських дипломів в міжнародному освітньому просторі.
Про це повідомила проректор із забезпечення якості вищої освіти університету ім. Нобеля Анна Глуха під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».

«В Європі не мають освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст». Крім того, кроки по просуванню до Європи повинні робити і самі вузи, розробляючи освітні програми нового покоління, які б визнавалися в Європі і робили випускників конкурентоспроможними на ринку праці. Наші дипломи визнаються багатьма університетами світу », – сказала Анна Глуха.

Вона також повідомила, що з цього року у випускників з'явиться можливість навчатися одночасно на двох спеціальностях за денною формою навчання.
Відповідальний секретар приймальної комісії університету ім. Нобеля Любов Бойко розповіла про нововведення вступної кампанії 2017 року.

«Випускники, які вступають на денну або заочну форму навчання, можуть подавати документи в електронній формі. Інші категорії – тільки в паперовому вигляді. Електронні кабінети абітурієнтів будуть доступні з 29 червня, тоді як подача документів починається з 12 липня. Прийом на магістратуру на спеціальність «Право» буде за єдиним іспитом, куди буде входити кілька завдань. Як і раніше діє можливість перехресного прийому. Нагадаю, що абітурієнти можуть подавати 9 заяв на 4 спеціальності за держзамовленням. Ті, хто хоче вступити на платній основі, може подавати необмежену кількість заяв. Для них вступні закінчаться до 31 вересня. Це при тому, що вступні документи були подані своєчасно », – Любов Бойко.

Юридические услуги