У суботу, 8 квітня, енергетики ДТЕК Дніпрообленерго підтримали корпоративну волонтерську акцію ДТЕК «Чисте місто».

100 співробітників Криворізьких міських електричних мереж та Апостолівського району електричних мереж разом зі своїми сім'ями прибрали сміття і привели в порядок одну з головних вулиць Кривого Рогу і територію Токівського водоспаду, що на річці Кам'янка в Апостолівському районі. А біля водоспаду енергетики розбили сосновий бір – висадили 850 саджанців вічнозелених дерев.

 

Токівський водоспад – одна з туристичних перлин Дніпропетровської області. Помилуватися водоспадом, розташованим на річці Кам'янка в Токівських гранітах, приїжджають люди з усієї України. На жаль, багато хто залишає після себе сміття.

Енергетики і місцеві жителі-активісти навели там порядок. Вони зібрали і вивезли близько 4 куб. метрів сміття. Після розчищення висадили 850 саджанців сосни неподалік від водоспаду.

«Коли я приїхав працювати в Апостолово, був дуже здивований, що тут немає лісів. Посадки є, а лісу немає. Разом з колегами-однодумцями у нас виникла ідея садити ліси, – розповідає начальник Апостолівського РЕМ Дніпрообленерго Віктор Боднар. – І ось уже традиційно на волонтерській весняній акції ДТЕК «Чисте місто» та осінній «Зелене місто» ми висаджуємо дерева. Всього за чотири такі акції наші співробітники висадили понад 4 тисячі саджанців лип, верб, дубів, а тепер і сосен. Наші предки залишили нам багато. Наше завдання – зберегти це і примножити. В першу чергу для дітей та онуків ».

У Кривому Розі енергетики Дніпрообленерго прибирали вулицю Генерала Радієвського в центральній частині міста, а також територію навколо розподільного пункту, який знаходиться біля кінцевої зупинки кількох маршрутних таксі. Він буквально «потопав» у бруді. Там зібрали і вивезли на смітник близько 4 куб. метрів сміття – переважно пластикові та скляні пляшки, різноманітні упаківки від продуктів харчування і тютюнових виробів.

В цьому році до акції «Чисте місто», яка проводиться вже п'ятий раз, приєдналося понад 3,5 тисячі волонтерів ДТЕК в 26 населених пунктах України. Разом зі співробітниками інших підприємств групи СКМ, в акції взяли участь 11 тисяч осіб. Щорічно ДТЕК своїм прикладом закликає всіх жителів України піклується про свої рідні міста і робити їх чистішими.

Юридические услуги