На палоградських цвинтарях не вистачає землі для поховання людей.

Міська влада шукає варіанти де облаштувати новий цвинтар. Одним із таких варіантів є територія колишнього аеродрому , що на селищі Шахтобудівників.

«Зараз над цим питанням працюємо,зустрічаємось із власниками паїв. Був два тижні тому у Дніпрі , зайшов у геокадастр, передивились всі можливі варіанти. Є 49 га на території колишнього аеродрому, що на селищі Шахтобудівників. На сьогодні обговорюється це питання. Є домовленість із геокадастром. Вони кажуть, що можуть передати цю землю і вивчають це питання», – сказав міський голова під час прес-конференції 13 квітня.

Разом із тим, за його словами , на нині діючих цвинтарях місця для захоронення вистачило б іще років на 15, якби прибрати всі огороджені ділянки землі.

«Зараз наводимо порядок, проводимо перепис кладовищ, вивчаємо можливість захоронення , дивимось де є вільні місця. Якщо прибрати всі ці загорожі , які є на цих кладовищах, то років на 15 у нас би вирішилось питання із захороненням людей в місті. Але на жаль такий менталітет у наших людей, що потрібно землі саме на тому місці», – сказав міський голова.