Винна лічильна комісія, котра неправильно підрахувала голоси. Депутатам запропонують переголосувати у письмовому вигляді.

Скандальне питання про продаж приміщення в центрі міста (між вулицями Горького та Шевченка) винесуть іще раз на голосування на наступну травневу сесію. Про це 13 квітня повідомив міський голова Анатолій Вершина під час прес-конференції.

«Така ситуація склалась у нас вперше . Перш за все я вважаю,що необхідно було якісно перераховувати голоси лічильною комісією. Ми на відео переглянули і як мінімум 19 рук підняли за це питання. Тобто, перш за все, лічильна комісія неправильно порахувала. Вони вголос сказали, що 15 «за» і я сказав, що рішення не прийнято. Це рішення я не підписав,бо воно скандальте. Ми винесемо його не наступну сесію, і як воно буде прийнято, так і буде», – сказав міський голова.

За його словами на наступну сесію винесуть також питання про придбання системи для голосування «Рада», аби уникнути подібних ситуацій. А поки що депутатам запропонують голосувати у письмовому вигляді.

Система для голосування коштує близько 500 тис грн.

Нагадаємо, що під час останнього пленарного засідання «за» продаж будівлі у центрі міста (між вулицями Горького та Шевченка) проголосували лише 15 депутатів. Рішення не пройшло. Проте потім на офіційному сайті міськвиконкому були оприлюднені результати поіменного голосування, згідно яких «за» проголосували уже 22 депутати. Тобто, виходить, що будівля таки продана.

Матеріал за темою: Відмовити не можна продавати

Така кардинальна зміна за досить важливим питанням викликали відповідну реакцію у частини депутатів. Зокрема фракція «УКРОП» для отримання відповіді на запитання хто винен і хто відповідатиме за такі «неточності» із заявою звернулись до поліції.