Зариблювали річки члени об’єднання підводних мисливців та рибалок Дніпропетровщини і мешканці Павлограда і району.

Як розповів tv-news.dp. ua керівник об’єднання, річки Павлоградщини потребують термінового відновлення екосистеми. Саме з цією метою водойми і зариблюються.

«Різні види риб виконують ріні функції. Товстолобик, наприклад, поїдає фітопланктон, щоб річки не були зелені. Білий амур поїдає очерет, котрий заростає, що ніде купатись; соми поїдають п’явок. Ми хочемо відновити екосистему і хочемо, щоб люди до нас приєднувались , щоб ми всі разом могли вплинути на цей процес», – говорить керівник об’єднання.

Нещодавно у Вовчу та Самару вони та мешканці міста випустили 156 кг риби.

«Ми організуавли це все, а люди зарибляли за власні кошти. Скажімо на очисних, де вони впадають у Самару, там є рибалки, котрі роками на тому місці рибалять. Вони побачили, що ми зарибляємо і вирішили за власні кошти теж зібратись і зарибити. Ми допомогли їм із доставкою риби. В одному місці 94 кг зарибили , інша група зарибила 62 кг. Це небайдужі рибалки, котрі потім зможуть цю рибу і виловлювати. Вони допомагають екологічно відновлювати наші річки, бо вони у дуже поганому стані», – розповідає керівник об’єднання підводних мисливців та рибалок.

Каже, що на зариблення річок витрачають добровільні внески членів організації і запрошує приєднуватись  до цього процесу мешканців регіону.