Принаймні таке обіцяв міський голова Анатолій Вершина, будучи кандидатом на цю посаду.

Про хід виконання передвиборних обіцянок він відзвітувався під час прес-конференції.

Щодо якісної питної води, то за повідомленням міського голови, мешканці міста її отримають в ході модернізації Павлоградського водозабору та КП «Павлоградводоканал».

Водозабір, котрий зараз знаходиться у власності ДТЕК Павлоградвугілля, планують передати у комунальну власність міста. На даному етапі тривають обговорення щодо умов передачі.
Щодо запасів води Павлоградського родовища підземних вод, то за попередніми підрахунками, її вистачило б на все місто.

«Попередньо майже половину запасів води вивчено і перспектива така, що нам дозволяє думати про те, що у нас є можливість добувати цю воду в кількості 25 тис кубів на добу . На сьогодні місто споживає взимку від 10 до 11 тис кубів , влітку – 15-16 тис кубів. Тобто запасів достатньо для того, щоб місто забезпечити водою», – сказав міський голова.

Через відсутність бюджетного фінансування у 2013 році роботи по розвідці запасів води були призупинені.
Проте, аби вода із підземнх запасів не втратила якість при надходженні до споживача, необхідна повна заміна централізованих та внутрішньобудинкових водопровідних мереж.

Але остаточно відмовлятися від водоводу «Дніпро-Західний Донбас» не планується. Тому, за словами міського голови, продовжується робота по пошуку можливостей щодо реконструкції об'єктів КП «Павлоградводоканал». Один із варіантів – отримання кредиту в сумі 11 млн євро від від Європейського інвестиційного банку. Депутати міської ради уже дали свою згоду на отримання такого кредиту.

Читайте також: Із кредитом у 330 млн грн місто не зможе вирішувати жодне питання – Іван Метелиця (ВІДЕО)

Коментарі   

+1 # Андрон 18.04.2017, 23:59
Якщо запасів вистачає то чому раніше воду подавали погодинно при тому, що кількість багатоповерхівок було в кілька разів менше? Також вчені довели, що вода яка знаходиться на глибині менше за 100м потребує в нинішніх несприятливих екологічних умовах майже повної очистки. Так, що вона буде не дешевша за дніпровську і не вірю, що на багато чистіша.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Иван 19.04.2017, 20:06
Ага і щоб прокласти труби від цих залежів води і провести їх до будинків скільки ще грошей піде? Дешевша точно не буде
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Юридические услуги