Артилерійський снаряд та мінометну міну часів ВВВ випадково виявили мешканці Павлоградського району на відкритій території.

Повідомляє управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району.

10 квітня о 10:52 на пункт зв’язку 27 державної пожежно-рятувальної частини Павлограда надійшло повідомлення про те, що за 3 км в західному напрямку від садового товариства «Промінь», було знайдено предмет, схожий на боєприпас часів ВВВ.

По прибуттю на місце виклику оперативної групи Павлоградського міськрайонного управління ДСНС та працівників поліції було встановлено, що виявлено артилерійський снаряд калібру 203 мм в кількості 1 одиниця.

Цього ж дня, о 15:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від громадянина, який під час прогулянки за 5 км в південному напрямку від села Межиріч, 997 кілометр залізничного перегону «Павлоград - 1 – Зайцево», також знайшов предмет, схожий на боєприпас часів ВВВ.

По прибуттю на місце виклику, оперативною групою Павлоградського МРУ та працівниками поліції було встановлено, що виявлено мінометну міну часів ВВВ калібру 81 мм в кількості 1 одиниця.

Боєприпаси було знищено групою піротехнічного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення на підривному майданчику.

Юридические услуги