Сьогодні Павлоградський міськрайонний суд виніс вирок Олександру Коломойцю, котрий у вересні 2016 по-звірячому убив власну дружину та влаштував вибух газу у житловій багатоповерхівці по Дніпровській, 569.

60-річний Олександр Коломоєць свою вину визнає лише частково. Каже, що убив дружину не з корисливих мотивів. А гроші (близько 40 тис грн) _забрав із її сумочки, бо мовляв вона забрала їх спільні заощадження. Хоча останні 6 років він ніде не працював. Окрім того дружина перед тим, як іти від нього, залишила 6 тис доларів, аби той придбав собі однокімнатну квартиру.

Не визнає також Коломоєць своєї вини у тому, що залишив людей без житла, вчинивши вибух газу у багатоповерхівці.
Єдине, що визнає, так це те, що убив власну дружину із особливою жорстокістю. На тілі убитої експерти нарахували 128 ножових поранень.

Під час судового вироку суддя зачитує характер ножових поранень, їх область нанесення. Глибина травм (від 3 до 13 см) свідчить про силу, з якою вони наносились. На тілі убитої не було «живого місця». Ножем були травмовані практично всі внутрішні органи.

Щирого каяття в убивці судді теж не помітили. Тому, враховуючи, важкість злочину, але при цьому відсутність попередніх судимостей та позитивну характеристику, суд прийняв рішення про максимальне у цій ситуації покарання – 15 років позбавлення волі.

Сина убитої Марини Коломоєць рішення суду задовольняє. Чи буде убивця подавати апеляцію невідомо. На запитання журналістів щодо апеляційної скарги, він промовчав.

Рішення суду набуде чинності після вичерпання терміну для подання апеляції.