В результаті поривчастого вітру та снігопаду в Дніпропетровській області станом на 19 квітня знеструмлено 126 ліній електропередач, 1 633 трансформаторні підстанції.

Без електроенергії залишилися 190 населених пунктів. Найскладніша ситуація в Дніпропетровському, Царичанському, Верхньодніпровському, Нікопольському і Новомосковському районах. Наслідки негоди усувають 106-оперативно виїзних і ремонтних бригад ДТЕК Дніпрообленерго у складі 310 фахівців та 124 одиниць техніки.

Зусилля енергетиків спрямовані на якнайшвидше відновлення електропостачання знеструмлених населених пунктів. В першу чергу – включення в роботу високовольтних ліній електропередачі 6-35 кв і об'єктів, що забезпечують життєдіяльність міст і селищ, які постраждали від сильного снігопаду і поривчастого вітру.

У планах: якщо не погіршиться погода, завершити роботи до кінця сьогоднішнього дня – 20 квітня, і повністю відновити порушене електропостачання.

У зв'язку зі складними погодними умовами в даний момент є обриви проводів, присипані снігом. Вони особливо небезпечні, тому що не видно. ДТЕК Дніпрообленерго нагадує про необхідність дотримання правил електробезпеки:

● при сильному вітрі не можна перебувати поблизу ліній електропередачі,

● не наближатися до проводу, що лежить ближче, ніж на 8-10 метрів і ні в якому разі не торкатися до нього.

При виявленні обірваних , провисших, або проводів, що впали на землю, відкритих дверей і люків електроустановок, а також пошкоджених опор прохання повідомляти про це в контакт-центр ДТЕК Дніпрообленерго за телефоном 0800 500 444 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..