Проблем виникає чимало. Хто і як їх може вирішити? 

Бійці АТО, сім’ї загиблих воїнів ініціювали зустріч із керівництвом Павлоградського району , управління Держгеокадастру області, начальниками відділів із земельних питань аби спробувати разом вирішити проблемні питання, що виникають при оформлені земельних наділів.

Захід пройшов 28 квітня в залі засідань Павлоградської райдержадміністрації.

Як розповіли учасники бойових дій нерідко земельні ділянки площею 2 га виділяються у непридатних для ведення господарства місцях – в болотах, очеретах, териконах. Далеко не поодинокі також випадки, коли АТОшнику виділяється земля, котра на карті значиться, як вільна, проте коли боєць починає оформляти на неї всі відповідні документи, то виявляється, що земля уже має власника.

Як навести лад у цих питаннях,чому немає чіткої карти із позначенням вільних ділянок, чому не проведена інвентаризація землі? Проблема існує давно, проте до цього часу не вирішується.

«Рік тому ми збирались у цій залі і обговорювали ті ж питання. Були ті ж розмови, що хлопці все добре, але ми нічого не вирішуємо. Хто це питання може вирішити? Що ми маємо зробити, аби змінити ситуацію. Можливо запросити прокуратуру. Нас зараз сприймають за людей, котрі є жертвами обставин. Нам співчувають, але нічого не вирішують. Я бачив у своєму житті таких маленьких клерків, котрі нічого не вирішують, але їздять на машинах по 60 тис доларів», – говорить керівник ГО «Об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Західного Донбасу» Михайло Михайлов.

У райадміністрації говорять про недосконале законодавство, труднощі з інвентаризацією землі, але запевняють, що докладуть максимум зусиль для впорядкування процесу виділення та оформлення земельних наділів бійцям АТО та членам їх сімей.