У Павлограді з’явиться провулок Голубицького та вулиця Андрія Михайленка.

Принаймні мешканці міста не проти такого перейменування. Про це свідчать результати онлайн -голосування, опитування та результати громадських слухань, котрі пройшли в міському будинку культури 28 квітня. Остаточне рішення приймуть депутати міської ради під час пленарного засідання.

Провулок Молодіжний пропонується перейменувати на честь Якова Голубицького. Із відповідною пропозицією до міської ради звернулись священнослужителі та прихожани Спасо-Нерукотворного образу Кафедрального Собору (церкви Голубицького).

Вулицю Богуславська (Чапаєва) пропонується перейменувати на честь Андрія Михайленка. Із відповідною заявою до міської ради звернулись мешканці вулиці Богуславська.

Нагадаємо, що раніше на честь Андрія Михайленка намагались перейменувати провулок Чапаєва, де проживають батьки загиблого Андрія, проте мешканці провулка були проти такого перейменування. Громадські слухання тоді пройшли досить напружено.

Матеріал за темою: Громадські слухання у Павлограді завершились штовханиною (ВІДЕО)

Довідково

Яків Голубицький – найвідоміший меценат міста, на кошти якого був збудований Собор Спасо-Нерукотворного образа. Щоправда історичний будиночок , в котрому жив Голубицький знаходиться у жалюгідному стані.

Андрій Михайленко – боєць АТО, командир-мінометник. Загинув під селищем Піски, Донецької області.