28 квітня в рамках святкування Всесвітнього дня охорони праці ДТЕК ШУ Павлоградське приймало у себе юних гостей – дітей своїх співробітників.

На думку всіх учасників, екскурсія пройшла з оцінкою «відмінно». Діти були вражені побаченим на шахті і особисто переконалися в тому, як важливо чітко дотримуватись техніки безпеки на виробництві.

Екскурсія для дітей співробітників пройшла під гаслом «Убезпечимо працю майбутнього покоління» і стала завершальною частиною Тижня охорони праці на ШУ Павлоградське. Головна мета всіх заходів – формування загальної культури охорони праці, свідомого ставлення персоналу до питань особистої безпеки та свого здоров'я. Основна увага приділялася інструментам досягнення мінімально можливого рівня виробничих ризиків, а також профілактиці виробничого травматизму і професійних захворювань із залученням уваги кожного співробітника ШУ.

Про історію становлення шахти дітям розповів Головний інженер шахти Тернівської ДТЕК ШУ Павлоградського Олег Білоус:

«Хочеться відзначити, що наша шахта займає дуже важливе місце серед вугільних шахт Західного Донбасу. Ми пишаюся тим, що працюємо на такому підприємстві, і дуже хочемо, щоб майбутнє покоління цінували наш внесок у вугільну промисловість і пишались своїм рідним краєм ».

А повноцінну екскурсію територією шахти провів заступник директора ШУ Павлоградське Сергій Коновал:

«Наші діти готувалися до екскурсії як дорослі. Ми їм показали, як їхні батьки проходять кожен етап техніки безпеки перед початком робочої зміни. У навчальному пункті провели відеоінструктаж, видали захисні каски. Спустились в лампову, подивились систему видачі ламп і саморятівників. Зайшли в будинок допоміжного ствола, прослухали інструктаж про правильний безпечний спуск в шахту. Також побували в гідроцеху, де змогли побачити секції в їх натуральному вигляді. Розглянули електровоз, дізналися про заходи безпеки, які застосовуються у його роботі. Навіть відвідали приміщення вентилятора. Ми дуже сподіваємося, що сьогодні ми змогли донести дітям, як життєво необхідно дотримуватися техніки безпеки на виробництві. Адже безпечний підхід до праці – це запорука здоров'я і збереження життя »

 

Юридические услуги