У Павлограді за ініціативи молодіжної організації «ЕСПУС» 29 квітня в парку мікрорайону ім. 18 вересня пройшов суботник.

Під час суботника активісти встановили сміттєві баки, заховані на зиму, 10 самостійно виготовлених лавочок, а також привели в порядок клумби.
Крім цього, під час суботника побілили огорожі клумб, засадили квітами і привели їх в порядок, а також прибрали сміття на території парку.

За словами активістів, радує те, що до суботника приєдналися жителі мікрорайону. Особливу подяку вони висловлюють працівникам амбулаторії сімейної медицини №9.

Найближчим часом «ЕСПУС» планує привести в порядок волейбольний майданчик, який вони нещодавно розбили в парку. Тим більше, що і пісок там вже є. Допоміг у придбанні піска депутат облради Іскандер Іскандеров.

Планують також провести ще суботники в парку і на місцевому пляжі. Там знову установлять лавочки та саморобні спортивні снаряди.

Нагадаємо, що активісти молодіжної організації «ЕСПУС» 7 травня планують провести на мікрорайоні ім. 18 вересня масову розважальну програму.