Мінімальна вартість проїзду в приміському транспорті становитиме 8 грн

Керівництво Придніпровської залізниці прийняло рішення про підвищення вартості проїзду у приміських потягах у Запорізькій та Дніпропетровській областях. Про це повідомив начальник служби приміських пасажирських перевезень Придніпровської залізниці Юрій Савченко під час прес-конференції в прес-центрі ІА «Мост-Днепр».

«Це рішення обумовлене декількома факторами: підвищенням ціни на електроенергію, підвищенням мінімальної зарплати та ін. Слід зазначити, що останній раз вартість проїзду підвищувалася майже 2 роки тому.
У 2016 році валові доходи від приміських перевезень на Придніпровській залізниці по Дніпропетровській області склали 60 млн грн. Витрати – понад 470 млн грн. Тобто, ми витратили майже в 10 разів більше, ніж заробили. При цьому графік і кількість поїздів залишилося практично на тому ж рівні», – сказав Юрій Савченко.

Він також додав, що залізниця перевозить чимало пасажирів пільгових категорій. За минулий рік по області перевезли пільговиків на суму майже 34 млн грн. Отримали компенсацію 12,3 млн грн, причому 10 млн грн компенсував Дніпро.

«Встановлюючи нові тарифи, ми відштовхувалися від основного нашого конкурента – автотранспорту. І навіть після підвищення їздити на електричках буде дешевше. Наприклад, до Синельникового проїзд в маршрутці коштує 30 грн, ми веземо за 18 грн, до Кам'янського маршрутка коштує 20 грн, ми веземо за 14 грн. У процентному співвідношенні вартість проїзду зросла від 30 до 40%. Мінімальна вартість проїзду буде 8 грн», Встановлюючи нові тарифи, ми відштовхувалися від основного нашого конкурента автотранспорту. І навіть після підвищення їздити на електричках буде дешевше. Наприклад, до Синельникове проїзд в маршрутці коштує 30 грн, ми веземо за 18 грн, до Кам'янського маршрутка коштує 20 грн, ми веземо за 14 грн. У процентному співвідношенні вартість проїзду зросла від 30 до 40%. Мінімальна вартість проїзду буде 8 грн. Нові тарифи почнуть діяти з 6 травня », – відзначив  Юрій Савченко.

Нові тарифи почнуть діяти з 6 травня.