Межі Павлограда та району до цього часу не визначені. Хоча наміри такі і в міста, і в району є ще із 2010 року. Існує також і відповідна карта. 

Межі міста та району визначаться найближчим часом, коли пройде процес об’єднання у громади. Повідомив голова Павлоградської райдержадміністрації Святослав
Максимчук.

«Межі Павлограда та району не визначені. Є наміри про визначення. Вони були створені у 2010 році. Але вони ще не затверджені. Карта є . Я розумію, що на сьогодні для міста потрібна територія під забудову, кладовища, розширення, вирішення своїх соціальних проблем. Ми їх будемо вирішувати найближчим часом, як тільки завершиться розподіл по громадах . Процес об’єднання ще йде . І після того ми сядемо і визначимо де чиї кордони», – сказав Святослав Максимчук.

Разом із тим голови сільських рад не хочуть віддавати свої землі задарма.

«Сільські ради теж не налаштовані, щоб віддати свої землі. Місто звертається дуже часто, дайте нам там ділянку, там . Але ж разом із тим місто продає ділянки землі, які є ласими для когось. Району кажуть віддайте нам землю. Привовчанська сільська рада каже, ну чому ми повинні віддавати , ми теж можемо продати свою землю. Місто себе продає, нехай нас купить. Землі району – це наповнення бюджету. Проблема є і ми її будемо вирішувати разом із містом . Ми все упорядкуємо. Потрібна витримка і час», - додав очільник району.