В Україні до 2020 року буде створено єдиний електронний реєстр військовослужбовців.

Про це повідомив військовий комісар Дніпропетровського військового комісаріату, полковник Олег Біліченко під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».

«20 квітня набув чинності Закон України про єдиний реєстр військовослужбовців. Реєстр буде складатися до 2020 року. За цей час в нього повинні внести всіх військовослужбовців від 18 до 60 років. У Дніпропетровській області таких близько 400 тис. чоловік. Районні та обласні комісаріати розпочнуть роботу в цьому плані вже з травня», – сказав Олег Біліченко.

Він також додав, що в Україні на службу в армію призвуть випускників вузів, які закінчили військові кафедри і які раніше не служили.

«Вже є наказ, що на службу будуть призвані громадяни до 43 років, які здобули вищу освіту, закінчили військові кафедри при вузах, мають офіцерське звання і за станом здоров'я вважаються придатними. Вони будуть служити 1,5 року. У зону АТО залучатися не будуть, тільки за власним бажанням. Спочатку вони пройдуть навчання в тренувальних центрах », – наголосив Олег Біліченко.

Юридические услуги