У Павлограді стартували два конкурси – уже традиційний конкурс міні-грантів «Громада своїми руками» («Місто своїми руками») та новий – конкурс ідей.

У минулому році у конкурсі міні-грантів «Місто своїми руками » активну участь взяли сільські громади. Цьогоріч всі сільські ради та громади теж можуть брати участь у конкурсі. Тому назву конкурсу вирішили змінити на «Громада своїми руками». Цьогоріч збільшено конкурсний фонд. Якщо в минулому році він становив 490 тис грн.=, то в цьому році – 864 тис грн. Удвічі збільшили також і максимальний міні-грант для переможців – до 50 тис грн.

Заявки для участі у конкурсі міні-грантів приймаються до 26 травня 2017.

В рамках цього ж проекту паралельно вперше цьогоріч вирішили провести іще й конкурс ідей. На реалізацію ідеї переможця ДТЕК готовий виділити великий грант в розмірі 200 тис грн. Якщо у конкурсі міні-грантів переможців може бути багато, то в конкурсі ідей – лише один. Реалізовуватись ідея теж буде по-іншому. Тут не потрібно буде підключати власні кошти чи сили, реалізовуватись ідея буде на професійному рівні. 

Для реалізації ідеї буде створена спеціальна робоча група, в котру увійдуть архітектори, землевпорядники і втілюватимуть її в життя підрядники. Основна умова – ідея має бути значима для всього міста. Розповіла регіональний представник компанії ДТЕК із КСВ Олена Коновалова.

«Основна мета конкурсу ідей – отримати від людей ідеї про те, щоб вони хотіли зробити у міському просторі . Ідея має бути значима не для окремого будинку, двору , а для всього міста», – розповіла Олена Коновалова.

Ідеї для конкурсу приймаються до 16.00, 15 травня. У конкурсі ідей беруть участь лише міста.

Заявки для участі у конкурсі міні-грантів чи конкурсі ідей можна подати за адресою: м. Павлоград, вул. Шевченка, 132, офіс Агенства економічного розвитку чи в електронному вигляді: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Положення про Конкурс, форму заявки для участі та інші матеріали можна скачати на сайті: www.aer-pavlograd.org.ua або ж в взяти в офісі Агенства економічного розвитку.