Члени Ради при управлінні СБУ в Дніпропетровській області нагадують про заборону в Ураїні пропаганди символів комуністичного режиму.

Пропаганда цієї символіки вважається наругою над пам'яттю мільйонів жертв тоталітарного режиму. Про це йшлося під час прес-конференції в прес-центрі ІА «Мост-Днепр».

«Нагадую, що в Україні діє закон про заборону пропаганди комуністичних символів. Хочеться звернутися до кожного мешканця країни і сказати, що при виявленні даного порушення, закон України вимагає від вас негайно вжити заходів до обмеження здійснення цих дій. Він дає вам право вжити цивільне затримання і звернутися в органи правопорядку », – сказав під час прес-конференції голова громадської ради при УСБУ в Дніпропетровській області Олег Мороз.

Він також розповів про можливості провокацій під час святкування і запевнив, що будуть жорстко реагувати на них.

Довідково

До символіки тоталітарного режиму відносяться: прапори, герби комуністичної партії, атрибутика, де зображені серп, молот, п'ятикутна зірка або будь-які інші елементи, які символізують комуністичний режим. У тому числі і зображення комуністичних лідерів і використання їх цитат.