Працівники Шахтоуправління Дніпровське ДТЕК Павлорадвугілля вперше позмагались у стрільбі із пневматичної зброї.

Більше 60-ти співробітників ДТЕК ШУ Дніпровське взяли участь в першості підприємства зі стрільби з пневматичної зброї. Змагання пройшли вперше, їх організатори та спонсори виступили профспілкова організація ППВП шахти Дніпровського за підтримки адміністрації шахтоуправління.

За повідомленням інструктора методиста по cпорту профкому ПРУП шахти Дніпровська Переверзенцевої Олесі до традиційних видів спорту, що входять до спартакіади здоровя, цьогоріч додалась іще стрільба за побажанням працівників Шахтоуправління.

Учасники першості кажуть, що такі змагання потрібні, бо вміти стріляти має кожен поважаючий себе чоловік. 

Першість проходила серед 17 ділянок і в особистому заліку серед чоловіків і жінок. Перше місце вибороли стрілки дільниці підготовчих робіт №1, друге - у колективу ділянки стаціонарного обладнання №2, а третє місце посіли співробітники дільниці вентиляції і техніки безпеки №2.

Переможцем в особистому заліку став Олександр Павлюк з ділянки стаціонарного обладнання №2, з 50 очок він вибив 43. Серед жінок найкращий результат показала дільничний гірський нормувальник відділу праці та заробітної плати Тетяна Разводова, вона вибила 46 очок.Олександр Коваль, директор ДТЕК шу Дніпровський:

«Головна цінність компанії ДТЕК і шахтоуправління - наші працівники. Дуже важливо, щоб співробітники підприємства мали можливість поєднувати виконання виробничих завдань і своє дозвілля, особливо спортивний. Підтримую прагнення шахтарів вести здоровий спосіб життя. Вітаю всіх учасників першості зі стартом змагань за таким видом спорту. Особливо порадувала своїми результатами прекрасна половина нашого колективу ».

Юрій Савкін, голова первинної профспілкової організації  шахти Дніпровська:

«Ми проводимо змагання в різних видах спорту. Цього року серед співробітників було багато бажаючих взяти участь в турнірі зі стрільби, тому ми їх і організували. Першість ШУ Дніпровське зі стрільби з пневматичної зброї ми приурочили до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Спортсмени, що зайняли призові місця, нагороджені кубками, дипломами та грошовими преміями ».

Тетяна Разводова, дільничний гірський нормувальник відділу праці та заробітної плати ДТЕК  ШУ Дніпровське :

«Останній раз стріляла в тирі ще в шкільні роки. Зараз був спортивний інтерес, наскільки руки і очі пам'ятає юнацькі навички і, звичайно ж, потрібно було підтримати команду жінок шахтоуправління. Враження та відчуття найчудовіші, адреналін, почуття і емоції переповнювали»

 

Юридические услуги