Сьогодні в павлоградському дитячому реабілітаційному центрі пройшов урочистий захід, присвячений Дню пам’яті та примирення, що відзначається 8 травня.

Почесними гостями заходу були члени ГО «Павлоградська Самооборона», ГО «Об’єднання воїнів, учасників АТО і волонтерів «Патріот», військово-патріотичного клубу «Сокіл».

 

Гості теж прийшли не з порожніми руками. Вони пригостили дітей солдатською кашею та організували виставку військових речей і зброї. Дітлахи із захопленням все розглядали, приміряли.


Як розповів член ГО «Павлоградська Самооборона» Юрій Малімонов, дітям реабілітаційного центру вони допомагають уже не перший рік, влаштовують для них різня свята та допомагаючи по-можливості матеріально.

«Ми до цього реабілітаційного центру їздимо уже третій рік, привозимо допомогу у вигляді продуктів харчування чи одягу, влаштовуємо різні заходи. Проводили акцію «Чужих дітей не буває». А сьогодні вирішили пригостити дітей солдатською кашею з нагоди вшанування загиблих у другій світовій війні. Ми не святкуємо День перемоги, але ми вшановуємо пам’ять загиблих у другій світовій війні, тому що , на жаль, із із 1939 по 1947 рік Україна втратила 40 млн чоловік», – сказав Юрій Малімонов.