Сьогодні у Павлограді поліція вилучила агітаційний матеріал із намету Опоблоку. 

Приводом для вилучення агітматеріалу стала відсутність будь-яких вихідних даних на матеріалах та заява активістів про те, що зміст листівок провокативного характеру і може призвести до серйозних конфліктів.

«У людей збирають підписи, маніпулюючи ними та вводячи в оману, прикриваючись гаслами «припинити війну», «забезпечити гідне життя», «зменшити тарифи». Люди не дочитуються до кінця і не вникають. Нас непокоїть що означає припинити наступ нацизму, захистити російську мову, захистити народну пам’ять від нацистського свавілля. Кого підрозумівають під нацистами? Де ви тут бачите нацистів? І вимога припинити війну спрямована не за тією адресою. Такі гасла викликають відповідні реакції. Вважаємо, що це є заплановані провокації. Та і збір конфіденційних даних у людей теж є порушенням», – говорять активісти, котрі  близько 10.30 зібрались біля намету у центрі міста.

Демонтувати намет вони не мали наміру. Хотіли лише пояснити агітаторам до чого можуть призвести їх дії і попросити добровільно прибрати свій агітаційний пост.
Проте жінка, що розповсюджувала агітацію і збирала підписи відреагували досить емоційно.

На місце події викликали поліцію. Правоохоронці заспокоїли обидві сторони , опитали свідків, склали протокол.


Вони пояснили, що прибрати намет у них немає підстав. А от агітаційні матеріали в присутності понятих вилучили для їх подальшого дослідження. Далі триватимуть слідчі дії.

Залишившись без агітаційного матеріалу, опоблоківціям довелось згортати свій намет.

На місці події у сміттєвому баку одиноко залишився лише партійний прапор Опоблоку. Хто і коли його туди помістив, невідомо.


Нагадаємо, що вчора, 5 травня, на селищі Ливмаш опоблоківцям теж довелось згорнути свій намет через інцидент, що стався там.

Коментарі   

+2 # Андрон 06.05.2017, 20:23
Ця жіночка хоч би спідницю одягла, а то з'явилася в людному місці в одних панталонах як хвойда. Чи в цих слуг пулера інших нема?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+3 # Богдан Родович 06.05.2017, 20:35
Я сподіваюся, зусилля українських патріотів-державників не марні, і їх дії, нарешті, звЕрнуть увагу Служби безпеки на дії так званих "опозиціонерів", що користуючись з гарантованих Конституцією прав, постійно, приховано або навіть і відкрито, готують другу хвилю провокацій штибу "Русской вєсни". Останнім часом зауважив, що до намету підходило дуже багато учасників подій березня 2014 року в Павлограді. Латентні промосковські сили - регіонали і комуністи на чолі з Вілкулом і Ко, інспектують наявні ресурси, як мінімум, формують і оцінюють базу виборців, добирають прихильників: агентів Москви, ополченців, поліцаїв...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата