Маївку у парку, що на селищі Хімзавод у  Павлограді 7 травня організували активісти молодіжної громадської організації «ЕСПУС». 

 

«Наша громадська організація «ЕСПУС» організувала свято «Веселий травень в парку 55-го». Це наша ініціатива. Ми відроджуємо традиції сімейного відпочинку у вихідні дні. Ми проводимо турніри вихідного дня, організовуємо суботники, відновлюємо парк, пляж і намагаємось навести порядок на всьому мікрорайоні. Наша організація поступово розширюється, у нас уже більше 20 чоловік», – розповіла tv-news.dp.ua член правління ГО «ЕСПУС» Інна Брова.

Відпочити у парк прийшли люди різного віку – від дітей до пенсіонерів. Хто грав у волейбол, хто смажив шашлики, варив кашу, грав на гітарі а чи просто сиділи на траві, розіславши простирадло.


Активісти організували і розважальну програму – виставку робіт Центру дитячої творчості, виступ народного вокального ансамблю «Червона гвоздика», військового оркестру, спортивні та розважальні конкурси.

 

Переможцям конкурсу на кращу юшку вручили грошову премію. Ними стали наймолодші учасники – дві дитячі групи. А смачною стравою потім пригощали всіх відпочивальників у парку.

За приготуванням страви були помічені депутат міської та обласної ради.


Молодіжна громадська організація «ЕСПУС» створена восени минулого року. За цей короткий час уже встигли чимало зробити, зокрема і прибрати парк на селищі ім. 18 вересня – розчистили хащі, установили лавочки, завезли піску. У планах повністю облаштувати парк та розчистити річку в районі пляжу.
Кажуть, що на облаштування селища потратять також і кошти, зібрані під час заходу та звертатимуться до спонсорів.

 

 

Коментарі   

+1 # ВАЛЕНТИНА ГРИЩЕНКО 08.05.2017, 17:48
Ребята вы супер.Я как проезжаю на Инв.Коляске всегда любуюсь чистотой.Приятно находиться на моём химзаводе,моей молодости.Дай Бог вам удачи,сил,терпения.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата