Чи відремонтують «знамениту»  Богданівську дорогу? 

На ремонт доріг у Павлоградському районі цьогоріч виділено лише 2 млн 400 ти грн. За минулий рік ця сума складала більше 36 млн грн. Розповів голова Павлоградської райдержадміністрації Святослав Максимчук.

«За 2016 рік із районного та обласного бюджету на місцеві дороги було більше 36 млн грн. У цьому році на Павлоградський район виділено всього 2 млн 400 тис грн. Ці кошти виділені на увесь рік на всі дороги, і на капітальний, і на поточний, і на утримання
доріг в робочому стані. Що ми можемо зробити за таку мізерну суму?», – розповів tv-news.dp.ua Святослав Максимчук.

За його словами найбільш проблемними є дорога у Вербках та знаменита Богданівська дорога. На їх ремонт потрібні значні кошти – на ремонт ділянки дороги протяжністю 120 метрів у Вербках потрібно 1,5 млн грн., а капітальний ремонт богданівської дороги обійдеться у 15 млн грн. Таких коштів у громади немає.

«Громада Богданівська сказала, що такі кошти не потянуть. Якусь участь можуть взяти, але не 15 млн грн. Я планую зібрати і службу автомобільних доріг, і Богданівстку громаду і депутатів обласної ради – Сергія Вороніна та Анатолія Адамського– аби разом вирішити це питання. Адже по цій дорозі рухається і транспорт шахтарський», – сказав Святослав Максимчук.

Він також розповів, що створена комісія по перевірці якості виконання ремонту доріг має позитивний ефект. Неякісно відремонтовані дороги були відремонтовані за кошт виконавця.

Юридические услуги