Для підтримки загальної виробничої культури на шахтах і філіях ДТЕК Павлоградвугілля в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» пройшов огляд-конкурс по визначенню кращих адміністративно-побутових будівель і поверхонь, стовбурів і пристовбурних дворів.

Конкурс проводився за чотирма напрямками – виробництво, охорона праці, енергомеханічна і соціальна сфера.
Конкурсна комісія, що складається з числа фахівців бізнес-блоку «Вугілля» ДТЕК Енерго на чолі з генеральним директором ДТЕК Павлоградвугілля Сергієм Вороніним, провела огляд 10-ти шахт п'яти шахтоуправлінь та п'яти філій виробничого об'єднання.

Серед об'єктів щорічного огляду обстежувалися промислові майданчики, навколостовбурні двори (взаємопов'язаний комплекс капітальних гірничих виробок, розташованих безпосереднього біля стовбура на горизонті, спеціально обладнаних і зв'язують стовбур з головними виробками горизонту) і прилеглі виробки, склади обладнання і матеріали, стоянки шахтних автобусів, адміністративні будівлі, душові, роздягальні.

В результаті серед виробничих підприємств призове перше місце отримало ДТЕК ШУ ім Героїв Космосу. Друге місце у шахтоуправління Перошотравенське, третє у шахтоуправління Дніпровське. А четверте і п'яте місце зайняли шахтоуправління Тернівське та Павлоградське відповідно.

Серед філій транспортної та виробничої інфраструктури ДТЕК Павлоградвугілля перше місце посіла Павлоградська автобаза. Друге – Павлоградське управління із матеріально-технічного постачання. Третє – Павлоградське енергопідприємство.

Генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля Сергій Воронін:

«Огляд-конкурс вже давно став багаторічною доброю традицією і проходить напередодні травневих свят. Для наведення чистоти і порядку після осінньо-зимового періоду у колективів підприємств було більше місяця. Кожне шахтоуправління і філія прагнули зробити все можливе, щоб завоювати призові місця. Відзначу шахтоуправління ім. Героїв космосу, яке показало високу готовність і в цілому бережливе ставлення до наведеного порядку на поверхні, в цехах і дисципліни на території шахт. Разом зі званнями лідерів шахтоуправління і філії-переможці отримали в нагороду грошові премії ».

Юридические услуги