У книзі 28 історій про бійців, що загинули в зоні АТО

Студенти Павлоградського коледжу державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет» зустрілись із автором - упорядником книги «Шлях у вічність».

Любов Попова на цій війні втратила сина. 31-річний капітан Попов загинув під Дебальцево. Мама загиблого бійця розповідає, що поштовхом для створення книги стала стаття в інтернет-виданні.

«Після загибелі мого сина в Інтернеті з’явилась стаття «Шлях у вічність капітана Попова». Стаття була дуже гарною. Я навіть не знала, що мій син настільки хороший. І у мене виникла думка, що всі загиблі хлопці пішли у вічність і про них теж мають знати, – розповідає Любов Попова.

Аби зібрати матеріал для книги, оголосили літературний марафон на кращий вірш, розповідь про загиблих бійців нашого регіону. Відгукнулись багато людей. Спогади рідних, вірші місцевих поетів, мешканців регіону і увійшли до книги «Шлях у вічність».

Під час зустрічі зі студентами звучали вірші, що увійшли до книги, пісні. Всіх 28 загиблих бійців нашого регіону назвали поіменно.

Дві книги отримала в подарунок бібліотека коледжу. 

Це не остання книга. У матерів та родичів залишилось іще чимало цікавих історій про загиблих хлопців. Тому готується другий том меморіального збірника.