Більше 100 співробітників шахт і філій ДТЕК Павлоградвугілля взяли участь в щорічній спартакіаді «Здоров'я-2017».

Турнір з шахів закінчився перемогою для ШУ Павлоградське, а в змаганнях з настільного тенісу перше місце по праву дісталося ШУ Героїв космосу.В цьому році в турнірі з шахів брало участь 10 команд, котрі складаються з працівників шахтоуправлінь та філій Павлоградвугілля ДТЕК. Гра склалася напружена і від того особливо цікава. Учасники вкотре підтвердили, що бути шахтарем – це не тільки володіти серйозною фізичною підготовкою, а й демонструвати високий інтелектуальний рівень. У загальному заліку за шаховим турніром Кубок Переможців вкотре дістався ШУ Павлоградське.

Дмитро Гусєв, капітан команди шахістів ШУ Павлоградське, гірничий майстер дільниці ВШТ – 1:

«Шахи для нашої команди – це не просто хобі, а частина життя, яка вже близько 15 років йде з нами в ногу і без якої ми себе вже не уявляємо. Перше місце нашого шахтоуправління займає вже 4-ий раз і це говорить про те, що ми вдосконалюємося і тому кожен рік домагається тільки кращих показників ».

Не менш азартно змагалися за перемогу і на майданчику з настільним тенісом. Підтримати шахтарів-тенісистів зібрався повний зал уболівальників. Команда ШУ Павлоградське в цьому році прийшла на гру в новому складі, а деякі з хлопців брали участь в змаганнях взагалі вперше.

За шахтоуправління грали перспективні спортсмени - шахтарі: Олександр Холодняк – гірничий майстер 3-го видобувної дільниці; Євген Дмитренко – дільничний маркшейдер шахти; Геннадій Мудрак – гірничий майстер дільниці підготовчих робіт № 2. Оновлена команда принесла ШУ хоч і не 1-е місце переможця, а тільки 5-е, але показавши гарну гру, вселила тверду впевненість в майбутніх перемогах шахтоуправління.

Перше місце по праву дісталося команді шахтоуправління ім. Героїв космосу.

Головна цінність для ДТЕК Павлоградвугілля – це люди, які працюють на підприємствах об'єднання, тому компанія намагається ініціювати заходи, пов'язані зі здоровим способом життя. Завдяки тому, що шахтарі підприємств ДТЕК з ентузіазмом підтримують подібні ініціативи, в результаті виходить зміцнювати здоров'я співробітників і демонструвати гарні показники трудової діяльності у виробництві.

Юридические услуги