Такий вирок виніс Синельниківський суд. 

Межівським відділом Синельниківської місцевої прокуратури державне обвинувачення підтримано.

Чоловіка визнано винним за ст. 335 КК України, а саме ухилення від призову на строкову військову службу. Повідомляє прес-служба Межівського відділу Синельниківської місцевої прокуратури.

«В квітні 2017 засуджений О. нехтуючи вимогами Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», переслідуючи мету ухилення від проходження строкової військової служби, будучи ознайомленим про кримінальну відповідальність за ухилення від призову на строкову військову службу без поважних причин не з’явився до Межівського районного військового комісаріату», –  йдеться в повідомленні.

В подальшому, між начальником Межівського відділу Синельниківської місцевої прокуратури та обвинуваченим О. було укладено угоду про визнання винуватості.

Суд, вислухавши сторони та оцінивши надані йому докази під час розгляду справи, взявши до уваги позицію прокурора та обвинуваченого дійшов висновку та затвердив угоду про визнання винуватості призначивши 2 роки обмеження волі громадянину О. із застосуванням положень статті 75 КК України щодо встановлення двох років випробувального терміну