За новими тарифами платня за воду нараховуватиметься із 12 травня.

Павлоградці орієнтовно сплачуватимуть 25,50 грн за куб води. Повідомили у водоканалі Павлограда.

«Відповідного наказу по підприємству іще немає, але орієнтовно це буде 25,50 грн», – розповіли tv-news.dp.ua у водоканалі Павлограда.

Із 12 травня тарифи на холодну воду зросли також для 24 водоканалів та їхніх споживачів. Про це повідомляє «Нова комунальна Україна з посиланням на постанови НКРЕКП від 26 квітня.

Тарифи набули чинності наступного дня після опублікування документів.
Відповідно до цих документів, платіжки з новими тарифами споживачі отримають вже у червні.

«Подорожчання торкнулося Києва та обласних центрів – Львів, Рівне, Дніпро, Хмельницький, а також ряду менших міст – Ірпінь, Вишневе, Боярка, Кам’янець-Подільський, Павлоград, Лисичанськ, Коломия та інші» – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що рівень подорожчання коливається у межах 7-28%.
Крім того, наголошується, що у платіжках за травень (які прийдуть до населення у червні) ціна буде розрахована пропорційно до кількості днів, коли діяли старі і нові тарифи.

«Адже нові тарифи набрали чинності посеред місяця, тож за перші 11 днів нарахування буде за старим тарифом, а решта днів – за новим», – пояснюється у повідомленні.

Крім того, як інформує "УП", відповідно до постанови № 552, тариф для киян зросте на 14,7% і становитиме 15 гривень 79,2 копійки за кубометр (до 12 травня було 13,77 грн), за водовідведення гарячої води – 7,52 гривні (було 6,93).
Тариф для мешканців Ірпеня становитиме 19,16 копійки за кубометр та 11,82 гривні за відведення гарячої води.

Жителі Вишневого відтепер платитимуть 15,13 гривні за холодну воду та 5,95 гривні за водовідведення. Мешканцям Боярки куб холодної води коштуватиме 25,25 гривні, водовідведення – 11,5 гривні. Звідси слідує, що у Павлограді тарифи на воду найвищіі.