При цьому вартість шкільних обідів зросте

Із керівниками навчальних закладів Павлограда обговорюється питання передачі послуг по харчуванню дітей приватній компанії. Така компанія має визначитись шляхом проведення тендеру по наданню послуг.

Досвід такої роботи уже є. У такий спосіб харчуються школярі Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська та навчально-реабілітаційного центру Павлограда.
За словами представника компанії, що надає такі послуги, якість шкільних обідів має покращитись, при цьому їх вартість зросте, бо батьки сплачуватимуть і за енергоносії.

«Обіди можуть бути різної вартості в залежності від того, яке меню виберуть батьки. Ми пропонуємо 3-4 варіанти меню. І батьки вибирають. Що стосується енергоносіїв, то це перший випадок в Україні , коли за енергоносії платитимуть батьки. Але ж ми ідемо у Європу і там батьки за все оплачують. І це вірно», – говорить представник компанії.

Він також додав, що депутати можуть звільнити батьків від сплати за енергоносії, виділивши кошти із міського бюджету.
Павлоградські депутати іще подумають.

«Питання складне . Зустрічались із ініціативною групою керівників навчальних закладів . В результаті має поліпшитись якість харчування, бо ми не зможемо додати додаткові кошти із бюджету на харчування. Провести ремонт харчоблоків теж не зможемо. У нас немає у штатному розкладі електриків, сантехніків , які б обслуговували харчоблоки. При цьому вартість харчування зросте, бо у собівартість увійдуть розрахунки за комунальні послуги», – говорить заступник міського голови Олена Шуліка.

За її словами вартість харчування дітей у школах Павлограда найнижча в області.

Коментарі   

+1 # Леонід Романюк 22.05.2017, 16:15
Ах, яка демонстративна наївність!
Якість харчування не покращиться a priory, тому що тендер орієнтований на ціну, а не на повноцінність їжі. Тобто, виграє той, хто запропонує найдешевше. А про дешеву рибку і погану юшку усі знають... Я вже не кажу про смаколики штибу свіжого огірочка, помідорчика, ягідки, тістечка.
І головне, виконкому нічого не може, - тільки класти по 22 мільйона незасвоєних коштів на депозит...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Димон 24.05.2017, 08:24
Будет некачественно и дорого , родители не будут кормить детей. Частникам это не выгодно. Поэтому есть надежда, что питание будет качественное
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата