Кажуть, що із напівруїн зроблять собі затишний офіс

Рішенням квітневої сесії міськради Павлограда громадській організації «ЕСПУС» депутати передали в оренду будівлю колишньої «швидкої» допомоги, а 4 травня вже підписали всі документи.

Будівля розташована за адресою вул. Ігоря Пласконоса, 1 (за амбулаторією № 9 на мікрорайоні ім.18 вересня). Тепер у активістів є місце, де вони можуть збиратися і планувати роботу. 19 травня «ЕСПУС» організував для журналістів Павлограда «оглядини», щоб вони оцінили стан будівлі до початку перетворень, а потім подивилися результати роботи в приміщенні через кілька місяців.

Поки що будівля знаходиться в непривабливому стані, але активісти не сумують і сповнені впевненості в своїх силах.

Частину будівлі вже очистили від сміття і частково привели в порядок прилеглу територію. У планах облаштувати кімнату для настільних ігор і два тенісних зали, відремонтувати фойє, коридор та санвузол, самостійно зробити тенісні столи. Також вони продовжать роботи з благоустрою парку мікрорайону, там незабаром ще встановлять спортивні тренажери.

А до Дня молоді для жителів мікрорайону готують сюрприз. Крім цього, щонеділі на стадіоні СШ №11 з 10.00 вони проводять турніри вихідного дня із футболу і баскетболу (якщо не заважає погода). У всіх роботах і змаганнях активісти запрошують брати участь всіх бажаючих.

Довідково

Громадська організація «Енергія. Сила. Перемога. Впевненість. Справедливість »(« ЕСПУС ») офіційно зареєстрована 22 листопада 2016 року, а як ініціативна група діє з квітня 2016 року. Нині організація налічує 25 активістів.

Юридические услуги