Волонтерський проект «Будуємо Україну разом» покликаний об'єднати українську молодь навколо принципів взаємодопомоги і відповідальності.

Силами молодих людей з 7 областей України відремонтовані десятки житлових будинків по всій країні. Вони намагаються допомагати тим, хто цього потребує і на цей раз приїхали в Першотравенськ, щоб допомогти відремонтувати житло багатодітних сімей і прикрасити стіни пошкоджених парканів красивим графіті. Молоді люди, що міняють Україну на краще, захотіли познайомитися з підприємством, яке дуже співзвучне їм по духу, тому що бере активну участь у розвитку регіону і є для Першотравенська містоутворюючим.

Так історично склалося, що шахти в Першотравенську виникли раніше, ніж саме місто, тому вони без перебільшення є серцем цього регіону. Екскурсія молодих волонтерів на ДТЕК ШУ Першотравенське почалася з проммайданчика шахти «Степова» та механічного цеху, де реставрують старі і виготовляють нові запасні частини для ремонту гірничо-шахтного обладнання, інструменти, пристосування та інші металоконструкції. Молодь побувала в кабінеті гірничого диспетчера, в спорткомплексі, поспілкувалися з керівниками виробничих підрозділів підприємства.

Молоді люди щиро цікавились технологією видобутком вугілля, режимом роботи шахтарів та їх професійними традиціями. Волонтери зі східних областей України розповідали про те, що на їх малій батьківщині шахти зовні виглядають зовсім по-іншому.

Максим Вуглов, волонтер програми «Будуємо Україну разом»:

«Відразу видно, що ця шахта не державна. Тут всюди порядок, чистота, сучасне обладнання, багато цікавих плакатів з корисною інформацією. Наші супроводжуючі постійно загострювали увагу на безпеці та охороні праці, докладно відповідали на всі питання. На шахті ДТЕК відчувається відкритість і дружелюбність співробітників. З побаченого нам особливо сподобався шахтарський спорткомплекс, де можна займатися різними видами спорту і зміцнювати здоров'я».

Юридические услуги